В умовах півдня України можливо вирощувати «хліб майбутнього»

23 мая, 2019

Горіх пекан на другому місті у світі після арахісу. Протягом тисячоліть він є основним харчовим продуктом для корінних американців у сурові зими. Навіть при переселенні на інші місця індіанці неодмінно брали з собою насіннєвий матеріал рослини, щоб сіяти його на нових місцях. Гурмани стверджують, що на смак він досить ніжний, вершковий, з солодким присмаком. Інші запевняють, що смак схожий на волоський горіх, тільки трохи м’якше. Відрізняється пекан від волоського горіха тим, що його шкаралупа тонше, а внутрішні перегородки у горіха пекан відсутні. То може є можливість перевірити екзотичний горіх на смак і споживачам південних регіонів?

Лідером у вирощуванні цієї культури були та залишаються США. Країна виробляє близько 80% світового обсягу продукту на площі 150 тисяч гектарів. У Техасі знаходиться більш ніж 70 мільйонів диких дерев пекану, тому він є офіційним державним деревом штату з 1919 року. Традиційним місцем зростання є Північна Америка, але в даний час ареал культурного пекана не збігається з природним. Культурні високоврожайні сорти горіху масово розводять у Вірджинії, Північній та Південній Кароліні, Джорджії, Флориді, Новій Мексиці, Каліфорнії та Орегоні. Загальний збір горіху приблизно на половину приходиться на штат Техас та Оклахому, врожай природних насаджень збирають у Міссісіпі, а у Джорджії отримують близько 40% сортового пекана. Другою країною, яка з кожним роком все більш наздоганяє лідера-виробника пекану – Китай. Для цієї країни пекан є не тільки смачним горіхом. Його виробництво створює попит на робочу силу та інтенсивне використання землі. Уряд заохочує фермерів вирощувати дерева волоського горіха, камелії та пекана, які можуть рости на схилах та лісових масивах і не займають простір інших сільськогосподарських угідь. Розмір садів варіюється від 1 до 2000 акрів (близько 800 га). Понад 90% виробників пекана – це дрібні фермери з 20 акрами (9 га) або менше. У 2017 та 2018 роках у провінції Аньхой було розмножено близько 17 мільйонів дерев. Очікується, що до 2020 року в Китаї буде понад 160 000 акрів (приблизно 65 тис. га) горіху пекан, якщо поточні темпи посадки збережуться. В цілому, виробництво горіху в Китаї знаходиться на підйомі – у 2016 році було вироблено понад 100 тонн пекана. Темпи виробництва продовжують зростати.

Відомий вчений Миколай Вавілов називав цей горіх «хлібом майбутнього» та мав рацію, бо ядра пекана вміщують 72% жирів, 14% вуглеводів. Горіхи є кращим джерелом рослинного білка (9%). До того ж у складі присутні вітаміни, фолієва кислота, калій, магній, фосфор тощо. Пекан не містить натрію і тому корисний для людей з високим кров’яним тиском та іншими небезпечними захворюваннями. Найбільш відомі протиракові властивості горіху. Американськими вченими було з’ясовано, що антиоксиданти, які містяться в ядрі пекана, допомагають зняти запалення в артеріях. Ці горіхи багаті на одну з форм вітаміну Е — гамма-токоферол. Через 3 години після вживання пекану рівень холестерину в крові, який може викликати проблеми з серцем, знижується на третину (на 16,8%), а через 8 годин вміст в організмі людини вітаміну Е подвоюється. Горіхи пекан корисні для підтримки рівня цукру в крові, особливо для тих, хто страждає від діабету 2 типу.

Окрім смачних та корисних плодів, пекан цінують за чудову олію, яка також має лікувальні властивості та за якістю перевершує оливкову олію. Готується вона з ядер шляхом холодного пресування. Використовується в кулінарії та косметології. Олію та екстракт пекана додають в креми, тоніки та емульсії. За підрахунками фахівців собівартість олії пекану на 15-17% нижча за собівартість олії волоського горіха.

Не менш цінною є й деревина цієї унікальної рослини. Вона має оригінальний малюнок волокон та високу твердість, яка перевищує дуб. Деревина використовується для виготовлення будь-яких видів меблі.

Незважаючи на корисні властивості, у часи СРСР Міністерством сільського господарства пекан був офіційно визнаний малорентабельною культурою для масового розведення в південних регіонах на державній основі. Зараз, аналізуючи це рішення фахівці стверджують, що такі висновки є помилковими. Можливо причина була у майбутніх труднощах збору врожаю, бо саме дерево високе. Пекан досягає висоти 50-60 метрів. В Америці цю проблему вирішують просто: або чекають, коли горіхи почнуть падати та збирають їх, заздалегідь підготувавши поверхню під деревами, або створюють різні цікаві конструкції для збору врожаю (Bag-A-Nut).

Пекан можливо вирощувати на Півдні України і цьому є доказ. На території Ізмаїльського лісного господарства, село Василівка в Кілійському районі Одеської області дерева пекана ростуть вже майже 60 років. Культура невибаглива, до того ж існують посухостійкі сорти, що є придатними для спекотних регіонів. Витримує дерево й морози до -30ºС. Успіх, Текстан, Індіана, Грінрівер – це неповний перелік відомих в Європі сортів, які є найстійкішими до різних ґрунтово-кліматичних умов. Перші 4-5 років саджанець росте повільно, додаючи не більше 30 см у висоту. Саме в цей час формується його коренева система. Плодоношення сіянців почнеться в 9-10-річному віці. Рослина стійка до хвороб та шкідників.

Але є й проблеми. Пекан не завжди встигає дозріти, бо для цього необхідна середньодобова температура +10ºС та відсутність приморозків до листопада. Такі умови не завжди бувають кожного року, тому для промислових насаджень пекан може стати ризикованою культурою. Для зменшення ризиків вчені пропонують щеплення сортових матеріалів на адаптовані дерева. З 1958 року вченими Куп’янського лісорозсаднику Харківської області було розпочато дослідження по віддаленій гібридизації пекана з волоським горіхом для того, щоб одержати гібриди, що рано плодоносять з пізнім цвітінням, високою якістю плодів та врожайністю. Вченими отримано 202 гібриди, які підтверджують можливість успішної акліматизації пекану із застосуванням методів віддаленої гібридизації.

Зараз у США аграрії віддають перевагу компактним деревам. Не є виключенням сади з пеканом. Фермери роблять агресивне обрізування та хеджування (збільшення щільності висаджування дерев). Між рядками пекану американські фермери вирощують конюшину та ячмінь у якості покривних культур, що допомагає поліпшити здоров’я ґрунту. На думку фахівців, якщо поставити бізнес на вирощування та промислове перероблювання пекана згідно з американськими агротехнологіями, то він стане надзвичайно прибутковою горіхоплідною культурою, яка швидко окупиться.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | | |