Мед-суфле з Херсонщини невдовзі може підкорити ринок ЄС

23 мая, 2019

Представники литовської делегації під час проведення семінару «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку», який відбувся в Херсонській ОДА, заявили, що готові завести на європейський ринок медову продукцію херсонського господарства.

Так, під час проведення керівник проектів ВАТ «Промо» Гінтарас Нашленас торкнувся питання виробництва крафтових продуктів. Гість представив зразки подібної продукції, яка реалізується в Литві – яблучний сир, сублімовані овочі та фрукти, кавуновий сік.

Окрім того, він нагадав, що в один із попередніх візитів на Херсонщину представники литовської делегації зустрічались із регіональними пасічниками та розповіли їм про свою зацікавленість у придбанні медових міксів – продукту з меду із використанням різних доданків – горіхів, сушених фруктів.

Через деякий час фермерське господарство «Таврійський пасічник» (Голопристанський район) вирішило втілити цю ідею в життя та розпочало випуск унікального меду-суфле. Литовець високо оцінив цей продукт та зазначив, що херсонське виробництво пішло далі, ніж створення стандартних міксів: окрім звичних доданків, наш мед-суфле виробляється з шоколадним смаком, з ківі та іншими незвичайними наповнювачами. Така крафтова продукція, що виробляється з натуральних інгредієнтів, зацікавила литовця.

«Ми готові все це заводити на європейський ринок та продавати. Учасники семінару відмітили, що даний приклад чудово демонструє необхідність та користь спільних зустрічей, що допомагають зав’язувати та поглиблювати економічні та культурні зв’язки Херсонщини з європейськими країнами», – сказав пан Гінтарас.

Новости по теме

| | | | | |