На Одещині невдовзі розпочнуть підготовку до модернізації зрошення

22 мая, 2019

Незабаром в Одеській області почнеться підготовка до модернізації Нижньодністровської іригаційної системи. Про це на свойї сторінці у Facebook повідомив старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов.

Так, Міністерство екології та природних ресурсів України і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали меморандум про взаєморозуміння з розвитку зрошення в Україні, що дасть можливість залучати фінансування в проекти зі зрошення.

«ЄБРР і Міністерство екології та природних ресурсів України підписали меморандум про співпрацю в галузі управління зрошувальними системами. Зокрема, розпочнеться підготовка до модернізації Нижньодністровської іригаційної системи в Одеській області. Вирішення проблеми своєчасного поливу сільгоспугідь у цьому регіоні стимулюватиме виробництво зернових та олійних, а також плодоовочевих культур», – написав він.

На офіційній Фейсбук-сторінці Мінекології наголошується, що метою меморандуму є створення механізму для забезпечення сталого розвитку зрошуваного землеробства в Україні. Зокрема, йдеться про до підготовку модернізації Нижньодністровської зрошувальної системи та інших проектів для кредитування ЄБРР.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що на Одещині розпочнуть процес модернізації українського зрошення.

Новости по теме

| | | |