Відтепер термін «віскі» в Україні відповідає нормам ЄС

22 мая, 2019

Минулого тижня, 16 травня, рішенням ВР було виключено із українського законодавства визначення терміну «віскі» як такого, що не відповідає нормам ЄС. Таким чином, було усунено загрозу виникнення складнощів у міжнародній торгівлі, зокрема, імпорті іноземного віскі, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Представники бізнесу звернулись до нас з проханням переглянути визначення терміну «віскі», адже донині існували певні розбіжності у його тлумаченні в українському законодавстві та європейському. Ці невідповідності, зокрема, щодо міцності напою, могли викликати певні труднощі у торгівлі з країнами, які імпортують віскі в Україну. Дякую усім причетним за оперативне врегулювання даного питання на нашому євроінтеграційному шляху», – коментує в.о. міністра Ольга Трофімцева.

За її словами, відповідно до Угоди про асоціацією між Україною та ЄС, Мінагрополітики спільно з Мінекономрозвитку та  експертами Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» вже працюють над законопроектом щодо механізму захисту найменування місця походження спиртних напоїв у відповідність з вимогами ЄС, а також класифікації цих напоїв, серед яких і віскі.

Новости по теме

| | | | |