На Херсонщині пройшов щорічний конкурс по ручній стрижці овець

20 мая, 2019

17 травня в Інституті тваринництва степових районів «Асканія Нова» відбулась Всеукраїнська семінар-нарада «Інноваційний розвиток вівчарства і козівництва в ринкових умовах». Про це повідомили у Депратаменті агропромислового розвитку області.

Ознайомитись з досягненнями та придбати племінних тварин на семінар-нараду завітали  виробники та переробники з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської областей. На заході були представлені вівцематки, молодняк та барани-плідники селекції асканійського інституту – вовняних, м’ясо-вовняних та м’ясних порід.

«Відродження вівчарства на Херсонщині є доцільним і економічно обґрунтованим. Маємо стабільний попит на ягнятину, на вовну, на племінний молодняк, в тому числі у закордонних покупців. Крім того Херсонська область набула популярності як туристичний регіон. Тому вівчарські господарства можуть стати цікавими локаціями для агротурів, які знайомитимуть з гостей роботою  овечої ферми, або гастротурів — з дегустацією крафтових сирів та бринзи з овечого молока», – зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода.

Осередком відродження галузі має стати Інститут «Асканія-Нова» – закладом, який є єдиним в країні закладом, що займається генетикою вівчарства, має потужні наукову та технічну базу для створенні нових порід, згідно вимогам сучасного ринку. Зокрема, порода асканійська тонкорунна, виведена на Херсонщині, є перлиною вівчарської селекції. Вовна тварин цих порід досягає 20 см у довжину, має гарні технічні показники. Не дивно, що Херсонська область з року в рік посідає 1 місце в Україні з настригом вовни з однієї тварини — 3,2 кг ( 1,2 кг — середній показник в Україні). А в передових господарствах області зафіксовано результати — понад 7 кг вовни з однієї тварини.

В рамках заходу відбулась дегустація бринзи з овечого молока та страв з ягнятини.

Завершив захід традиційний конкурс із ручного стриження овець.

Нагадаємо, в Інституті тваринництва «Асканія-Нова» розводять ягнят м’ясної породи української селекції.

Новости по теме

| |