В Інституті тваринництва «Асканія-Нова» розводять ягнят м’ясної породи української селекції

20 мая, 2019

Традиційним для Херсонщини завжди був вовняний та м’ясо вовняний напрямок. Але останнім часом спостерігається стабільний попит на баранину та ягнятину, тому науковці Інституту тваринництва «Асканія-Нова» працюють над створенням чисто м’ясної породи української селекції – «бройлерних ягнят». Про це повідомили у Депратаменті агропромислового розвитку області.

Нова порода створюється шляхом схрещення генотипів трьох м’ясних порід: двох зарубіжних та однієї української – асканійської селекції.

«Ми вже отримали в другому поколінні чудові генотипи, які гарно себе почувають на Півдні України», – розповів директор Інституту Юрій Вдовиченко.

Олександр Паливода та Юрій Вдовиченко

Він акцентував, що всі селекційні розробки проводяться з урахуванням сучасних вимог та викликів.

«На момент забою тушка 6-8 місячного ягняти має бути рівно 20 кг. Тільки такі стандарти визнають на міжнародному ринку – і при розробленні технологій ми це враховуємо. Також не забуваймо, що вільних пасовищ на Херсонщині немає – їх не вистачає в усьому світі. Тож, нами передбачена технологія стійлово-вигульного утримання тварин, з обмеженим використанням пасовища. При цій технології вівці швидко набирають вагу, а м’ясо залишається ніжним. В результаті ми отримуємо продукт, що користується високим попитом – бройлерна ягнятина», – додав Вдовиченко.

Науковець зазначив, що розробки Інституту широко застосовуються  в тваринництві: установа реалізує молодняк та технології товарного і племінного утримання,  надає науковий супровід по створенню племзаводів і товарних ферм – як по Україні, так і в ближньому зарубіжжі. В колишньому СРСР до 80% поголів’я овець становили породи селекції асканійського інституту, тож Інститут має величезний досвід та наукову базу, щоб покращити ситуацію із вирощуванням овець в регіоні.

Директор Департаменту Олександр Паливода в свою чергу упевнений, для того щоб відродити галузь необхідний комплекс заходів.

«Тут має спрацювати і нова державна програма підтримки галузі тваринництва, до якої в перелік напрямків включено вівчарство. Потрібна популяризація напрямку, інформування про напрацювання науки – селекцію та технології, про попит на вівчарську продукцію. А головне – потрібна потужна наукова складова, яка в нас є. Інститут тваринництва «Асканія-Нова» – це національний науковий центр з вівчарства, отже він має стати  головним осередком відродження галузі на Херсонщині і в Україні», – наголосив Паливода.

Новости по теме

| | | | | |