Олександрівська ОТГ отримала екскаватор від Програми USAID DOBRE

20 мая, 2019

Олександрівська об’єднана громада Миколаївської області, завдяки співпраці з Програмою USAID DOBRE, отримала екскаватор, який допоможе поліпшити якість надання послуг з водопостачання. Передали техніку керівник Програми DOBRE Беррі Рід, регіональний менеджер Андрій Нагорний разом з програмними фахівцями, повідомляє прес-служба Програми.

Екскаватор обслуговуватиме всі населені пункти громади. Його придбання стало важливою подією для жителів, адже стара техніка вже давно вийшла з ладу і потребувала заміни.

Голова громади Микола Бензар подякував Програму DOBRE за допомогу в реалізації проекту і розповів гостям про майбутніх ініціативах. Зокрема, громада планує закупити сміттєвоз, обладнати звалище і побудувати Центр безпеки.

В.о. старости сіл Трикрати, Актово Рита Жукова представила проект створення Агентства економічного розвитку Олександрівської об’єднаної громади. Основний напрямок цієї інституції – розвиток малого і середнього бізнесу, перш за все, Агентство допомагатиме тим підприємцям, які займаються туризмом.

«Наша громада має великий туристичний потенціал, який необхідно використовувати. Тому цей проект для нас дуже важливий», – говорить Рита Жукова.

До слова, Олександрівська об’єднана громада вже має досвід реалізації масштабних проектів. В кінці минулого року за підтримки Програми USAID DOBRE в селі Трикрати відкрили Центр культурно-громадського розвитку. Сьогодні громадський простір активно функціонує, заходи, які тут проходять, відвідують не тільки жителі Трикрат, а й сусідніх сіл.

Активно підключається до розвитку громади Молодіжна рада. Як розповіла егопредседатель Інна Ткаченко, з початку року молодь організувала три благодійні акції (збирали одяг і взуття, засоби на облаштування зеленої зони в Олександрівській ЗОШ, влаштували багатоденне прибирання території громади).

Також ініціативна група села Воронівка виграла грант від Програми USAID DOBRE на проведення масштабного фестивалю, під час якого збиратимуть кошти для облаштування Центру дозвілля в Вороновський школі. За словами Інни Ткаченко, молоді, яка проживає в селі, після уроків нікуди себе подіти, тому створення Центру дозвілля могло б вирішити цю проблему. Для нього вже є відремонтоване приміщення, залишилося тільки закупити необхідне обладнання.

Новости по теме

| | | |