На наступному тижні комісія з питань АПК відвідає Єланець та Нову Одесу для врегулювання екологічних питань – Кормишкін

16 мая, 2019

Голова аграрної комісії Миколаївської облради, голова партії «Наш край» Юрій Кормишкін заявив, що на наступному тижні члени комісії відвідають Нову Одесу та Єланець у зв’язку із екологічною ситуацією, що там склалась. Про це йшлось під час сесії Миколаївської обласної ради у четвер, 16 травня.

Нагадаємо, в Єланці вже більше місяця триває конфлікт навколо будівництва сонячних батарей. А у Новій Одесі назріває екологічна катастрофа через скидання відходів маслозаводу в річку.

Так, під час сеесії депутат від політичної фракції УКРОП Григорій Марін запропонував організовувати «День обласної ради» в Новій Одесі із залученням правоохоронних органів, структури облдержадміністрації, депутатського корпусу та профільних комісій для вирішення екологічної ситуації. Але дана пропозиція не була підтримана депутами.

У свою чергу, голова комісії АПК та голова фракції «Наш край» Юрій Кормишкін наголосив, що зібрати понад 30 депутатів у районі буде важко. Тому комісія АПК відвідає на наступному тижні Нову Одесу та Єланець задля вирішення даного питання.

«Ми тільки говорили з членами комісії АПК, ми пропонуємо на наступному тижні і в Нову Одесу і в Єланець (виїхати –ред.) комісєю АПК. Я впевнений, що сесія проголосує (за дану пропозицію – ред.). Але не приїде 34 депутати в кожний район. Комісія АПК готова виїхати в ці два райони на початку наступного тижня», – зазначив Кормишкін.

Новости по теме

| | | | |