В Одесі популяризують міське фермерство

15 мая, 2019

В Одесі звернули увагу на міське фермерство. Так, в рамках програми міського фермерства на території Зеленого театру одеситами ентузіастами було висаджено понад 200 кущів розсади.

У перший день роботи на грядках на території театру працювали 25 осіб, які висадили не лише квіти, а й овочі: баклажани, томати, огірки, кавуни. З трав петрушку і розмарин, з квітів – лаванду і чорнобривці.

Були заздалегідь підготовлені дерев’яні діжки, які розмістили на місці зруйнованих лавок біля сходів. До них був підведений крапельний полив і встановлені великі діжки з водою.

За словами куратора програми міського фермерства Олександри Буровой, таке явище зараз вкрай популярно в країнах Західної Європи, а також в Америці, і часто городяни займаються вирощуванням продуктів на таких ось маленьких грядках. Це не тільки запас їжі, а й наближає міських людей до природи.

Одесити з задоволенням приєднуються до проекту, прагнучи виростити екологічно чистий продукт самостійно. Доглядати за рослинами допоможе садівниця Юлія, яка знаходиться на території «Зеленого театру», пише Взгляд із Одеси.

Новости по теме

| | |