В АСУ заявили, що свинарі з України демонструють кращі показники, ніж закордонні колеги

15 мая, 2019

Згідно бенчмаркінговим дослідженням, які вже протягом кількох років проводить Асоціація «Свинарі України», показали, що часто вітчизняні виробники свинини демонструють кращі результати, ніж їх колеги з-за кордону.

«Порівнюючи дані з нашого бенчмаркінгу із відповідними показниками досліджень у ЄС, США, Бразилії, бачимо, деякі українські виробники не тільки ідуть «в ногу» з колегами з інших країн, а й демонструють кращі показники. Мова не йде не тільки про флагманів галузі, навіть невеликим за розмірами господарствам є чим похизуватися. До дослідження долучаються виробники різного масштабу — від 1 тис. голів до понад 20 тис. голів», – зазначає голова аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

Бенчмаркінгові дослідження від Асоціації «Свинарі України» дозволяють порівняти економічні та виробничі показники підприємств, а також вказують на недоліки в роботі, щоб виробники звернули увагу на «мінуси» і могли покращити роботу компанії, збільшити прибутки та скоротити витрати.

Підприємства, які бажають взяти участь в дослідженні і отримати професійний аналіз діяльності за 2018 рік, мають змогу звернутися до АСУ і надати свої дані.

Новости по теме

| |