В Україні вперше кози вийдуть на «Ринг»

14 мая, 2019

Перший в Україні «Ринг племінних кіз» буде організований під час Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», що пройде з 4 по 7 червня. Про це повідомляє Мінагрополітики.

Так, на «Агро-2019» організують оцінювально-кваліфікаційний «Ринг» племінних кіз різних порід. Передбачений тематичний стенд, присвячений вирощуванню, розведенню племінних кіз в Україні та покращенню їх племінної якості.

«Ринг» проведе Українська асоціація племінних кіз та Інститут тваринництва степових районів ім. М. Ф. Іванова «Асканія-Нова». Галузевий партнер – Бізнес клуб Combiboard.

«Кози – це цікаво для малих виробників, для створення кооперативів, це прибутково і це, на моє особисте переконання, перспективно з точки зору розвитку сільських територій. Тому що саме виробництво молочної продукції з козячого молока – це крафтовий, нішевий бізнес, який підтягує до себе HoReCa, зелений туризм та інші, не с/г види діяльності в сільській місцевості. Ну, і, звичайно, експорт!», – прокоментувала в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева на своїй Facebook сторінці.

«Агро-2019» – найпотужніша агропромислова виставка в Україні. Цьогоріч вона проходитиме у 31-й раз. Площа виставки 34,2 тис кв м. Передбачається понад 1300 учасників із 17 країн.

Місце проведення виставки: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 (НК «Експоцентр України»).

Новости по теме

| | | | |