Херсонське підприємство готується експортувати томатну пасту до країн Близького Сходу

14 мая, 2019

На Херсонщині переробне підприємство «Наш продукт» планує експортувати свою томатну пасту до країн Близького Сходу. Про це повідомили у Департаменті аропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

У Департаменты зазначили, що для овочівників Херсонщини одним із головних питань є збут вирощеної продукції. Тому переробне підприємство «Наш продукт», що вже 15 років функціонує на території Скадовського району, для місцевих фермерів є просто знахідкою.

Колись підприємство починало з дрібного фасування томатної пасти, та згодом розширилось до потужного виробництва, що переробляє місцеві овочі у цілу лінійку консервованої продукції – томатну пасту та різноманітні соуси, борщову заправку, кабачкову ікру, гриби, квасолю, соки. Продукція виробляється в різному фасуванні, як під власною торговою маркою – «Наш продукт», так і на замовлення для інших відомих брендів.

Підприємство давно успішно співпрацює з торговими мережами, як місцевими так і національними. Є напрацювання і в напрямку експорту в країни Прибалтики, Польщі, Чехії.

«Наразі ми активно працюємо в напрямку виходу з нашою томатною пастою на ринки країн Близького Сходу, який є дуже цікавим. Щоправда, там існує велика конкуренція з китайськими виробниками в плані ціни, проте наша херсонська, і взагалі українська паста, має набагато кращу якість та смак, отже перспектива працювати на даному ринку є цілком реальною», – розповів  директор підприємства Олександр Касьяненко.

Крім того, на замовлення однієї торгової мережі підприємство розробляє інноваційний  продукт на основі болгарського перцю.

«Це новий вид овочевої консервації», – зауважив Касьяненко.

Сировину підприємство закуповує у місцевих овочівників з екологічно чистих районів області. Минулого року на переробку «Нашим продуктом» було закуплено 20 тисяч тонн томатів, що безумовно є суттєвою підтримкою для місцевих фермерів стосовно збуту продукції. Наразі асортимент «Нашого продукту» складає 25 найменувань, але підприємство не зупиняється на досягнутому.

Новости по теме

| | | |