Вітчизняні вина можуть конкурувати з європейськими, – Трофімцева

13 мая, 2019

Українські винороби випускають конкурентоспроможну продукцію, але її мало хто знає із європейських споживачів. Таку думку висловила в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева під час прес-конференції «Необхідні кроки держави та виробників для налагодження успішного експорту продукції садівництва і виноробства».

“У нас є чудові великі підприємства, які випускають дуже конкурентоспроможні вина, які абсолютно спокійно можуть конкурувати з європейськими аналогами і, відповідно, тут потрібно працювати. Ми до цього часу не працювали ні над позиціонуванням українського вина, ні над його маркетингом. А для вина дуже велике значення має бренд. Окрім вузьких знавців на сьогоднішній день серед європейських споживачів мало хто знає українське вино», – зауважила Трофімцева.

Вона також зазначила, що в Україні склалася дуже непроста ситуація з експортом вина. Причиною цього є те, що велику частку ринку в галузі виноробства займала РФ, і у зв’язку з погіршенням відносин між Україною і Росією, цей ринок для вітчизняних виноробів поступово відпадає, або вже відпав, акцентувала урядовець.

«На одному із засідань уряду Прем’єр-міністр доручив Мінагрополітики активніше допомагати нашим виноробам у пошуку ринків збуту. Тому що навіть великі підприємства стикаються з такою проблемою», – сказала в.о. міністра.

Новости по теме

| | |