На Миколаївщині громадянин двічі незаконно отримував у власність 2 га землі

10 мая, 2019

Баштанська місцева прокуратура виявили факт повторного використання громадянином права на отримання в приватну власність землю площею 2 гектари для ведення особистого господарства на території Любомирівській сільради Снігурівського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Встановлено, що громадянин вже отримував у приватну власність земельну ділянку площею 2 гектари для ведення особистого господарства в межах території Подлесненского сільради Олександрівського району Кіровоградської області і використовував своє право на безкоштовне отримання у власність земельної ділянки.

З метою приховування цього громадянин продав цю земельну ділянку іншій людині.

Місцева прокуратура звернулася в Снігурівський районний суд за позовом про визнання незаконними наказів Головного управління Держгеокадастру в області і вимагає повернути земельної ділянки державі.

Суд відкрив провадження у цій справі. Снігурівський відділ поліції також розслідує кримінальну справу за фактом шахрайському дій громадянина щодо заволодіння зазначеною ділянкою (частина 1 стаття 190 КК України).

Новости по теме

| |