Вартість ранньої капусти продовжує знижуватись

8 мая, 2019

Вартість ранньої білоголової капусти протягом першого тижня травня продовжує швидко знижуватися. На цьому наголошує Тетяна Гетьман, керівник інформаційного центру «Інфо-Шувар».

«Падіння ціни на ранню капусту було передбачуваним. Попередні два роки вартість цієї продукції була відносно високою, до того ж, «стара» капуста в цьому сезоні є дефіцитом. Все це обумовило зростання зацікавленості до вирощування капусти у дрібних виробників Півдня та Закарпаття, в бізнес навіть повернулися фермери, які вийшли з нього «назавжди» три роки тому. Наслідком цього і є просідання ціни в поточному році», – розповідає Гетьман.

Здійснюються прогнози фахівців «Інфо-Шувар» і відносно заміщення імпорту на внутрішньому ринку вітчизняною капустою. Вже в кінці першого тижня травня, продавці на вітчизняних оптових та роздрібних ринках торгують переважно українською капустою.

Втім, фахівці «Інфо-Шувар» не виключають, що найближчими днями тенденція до подальшого зниження ціни на капусту уповільниться. Різке зниження температури на Закарпатті може призвести до затримки визрівання капусти, це негативно вплине на динаміку зростання пропозиції на ринках всієї країни.

Новости по теме

| | |