На Миколаївщині сільгосппідриємство незаконно користувалось 120 га землі

7 мая, 2019

У Миколаївській області прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення в держвласність 120 гектарів землі вартістю більше 3 мільйонів гривень, які були незаконно передані сільськогосподарському підприємству. Про це повідомляє Баштанська місцева прокуратура.

У четвер, 2 травня, господарським судом Миколаївської області відкрито провадження за позовом Баштанської місцевої  прокуратури  про визнання недійсними договорів про спільний обробіток земельних ділянок загальною площею 120 га вартістю понад 3 млн. грн., розташованих в межах Миколаївської сільської ради Казанківського району, та зобов’язання повернути їх державі.

Під час вивчення стану додержання вимог законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення Казанківського району встановлено, що Казанківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат в порушення ст.ст.92, 95 Земельного кодексу України, ст.317 Цивільного кодексу України, незаконно розпорядився земельною ділянкою державної форми власності, а саме передав в користування сільськогосподарському підприємству ці ділянки.

Реагуючи на порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом.

Загалом, упродовж поточного року Баштанською місцевою прокуратурою на захист інтересів держави у земельній сфері пред’явлено  позови щодо земельних ділянок загальною площею 625 га вартістю 32,5 млн.

Новости по теме

| | | |