На Миколаївщині в херсонському маслі знайшли 24,0% немолочного жиру

2 мая, 2019

На Миколаївщині Держпродспоживслужбою було виявлено немолочний жир в маслі солодковершковому виробника «Новокаховський завод плавлених сирів». Повідомляє прес-служба відомства.

«Державними інспекторами Єланецького міжрайонного управління Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні планового інспектування потужності з роздрібної торгівлі харчовими продуктами, відібрано зразки масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, дата виробництва 18.03.2019р., номер партії відповідає даті виробництва, виробник Новокаховський завод плавлених сирів”  вул. Промислова, 2  м. Таврійськ Херсонської області», – йдеться в повідомленні.

За результатами лабораторних досліджень, проведених ДП «Миколаївський центр захисту споживачів» встановлено, в маслі солодковершковому селянському – виробника “Новокаховський завод плавлених сирів” 24,0% масової частки немолочного жиру в жировій фазі.

По вищезазначеному факту Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області направлено лист на адресу ТОВ “Новокаховський завод плавлених сирів” щодо необхідності проведення процедур відкликання масла та вжиття заходів для усунення встановлених лабораторними дослідженнями невідповідностей згідно вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Також, направлено відповідний лист до  Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, щодо здійснення державного контролю на потужності, а також здійснення відповідних проваджень у справі про порушення законодавства про харчові продукти.

Новости по теме

| | |