Ціна на цибулю в Україні почала знижуватись

2 мая, 2019

Збільшення поставок з Узбекистану цибулі врожаю 2019 року, знизило ціни на ринку України, повідомляє  «Інфо-Шувар».

«Рання цибуля — це товар, з яким треба вміти працювати. Цей овоч досить складно переноснить логістику, втрачає протягом транспортування мінімум 10% ваги і швидко псується. Притримати таку цибулю неможливо і треба продати протягом тижня. Тому, цілком можливо, що збільшення такої пропозиції буде негативно впливати на ціни найближчими тижнями», — розповідають трейдери.

Станом на 30 квітня на гуртовому ринку ОРСП «Шувар» у Львові імпортна цибуля врожаю 2019 року пропонується по 21-23 грн/кг (0,71-0,78 €/кг). Імпортна цибуля врожаю 2018 року на «Шуварі» сьогодні пропонується по 20-25 грн/кг  (0,68-0,85 €/кг)  у залежності від якості. Іншими словами, за останній тиждень ціна на цибулю на «Шуварі» знизилася на 15-20%.

Крім поставок із Узбекистану, на українському ринку продовжує збільшуватися пропозиція ранньої цибулі з Єгипту, яка пропонується приблизно за тією ж ціною, що й узбецька, але є значно краща за якістю. До того ж, вже на початку травня, українські трейдери очікують перші пропозиції цибулі врожаю 2019 року з Таджикистану.

Новости по теме

| | | |