На Одещині тимчасово вирішили закрити рибзавод

1 мая, 2019

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міськради своїм рішенням тимчасово заборонив діяльність рибоконсервного заводу «Южний» (Одеська область). Повідомляє topor.od.ua.

Рибзавод в робочі дні вже тривалий час заливає нечистотами більш десяти вулиць в районі Плавневої.

На засіданні виконкому розглянули питання: «Про запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з виробничими стоками рибоконсервного заводу «Южний».

Розглянувши Протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, беручи до уваги відсутність лічильників водовідведення, значне перевищення показників наднормативного обсягу викидів стоків з перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин в систему водовідведення, завод «Южний» допустив забруднення, засміченість і виснаження джерел питного водопостачання та пошкодив об’єкти водовідведення та водопостачання комунальних мереж, що є порушенням ст.22 Закону Україна «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», нанесення шкоди в розмірі 12 млн. 497 тис. 398 грн. Таким чином виконавчий комітет вирішив тимчасово заборонити з 26 квітня 2019 року діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Рибоконсервний завод «Южний»».

Завод закрили до усунення порушень законодавства у сфері водовідведення.

Новости по теме

| | |