У жителів Одеської області знайшли зброю, боєприпаси та вкрадене зерно

30 апреля, 2019

В рамках кримінального провадження за фактом крадіжки великого обсягу насіння і добрив у фермерів Одеської та Миколаївської областей правоохоронці провели обшуки в трьох селах Болградського району. У сільських жителів знайшли і вилучили зброю та боєприпаси, а також вкрадені насіння рослин. Про це повідомляє прес-служба поліції Одеської області.

Отримавши інформацію, що деякі жителі району можуть зберігати заборонені предмети і викрадене майно, поліцейські спільно слідчими і спецназівцями провели 30 санкціонованих обшуків в селах Дмитрівка, Виноградівка і Олександрівка.

Правоохоронці знайшли і вилучили у місцевих жителів зброю, боєприпаси, а також частина майна – насіння і добрива, викраденого на території Одеської та Миколаївської областей.

Нагадаємо, зі складів одного фермерського господарства зловмисники викрали 1500 літрів засобів захисту рослин, а у другому випадку злочинці забрали окрім засобів захисту ще й насіння соняшнику, завдавши збитків на 2 млн грн. Також нещодавно було пограбоване державне сільськогосподарське підприємство, де було вивезено близько трьох тон насіння кукурудзи. Крум того, у одного із господарств на Одещині невідомі викрали 250 овець. Розбійний напад було скоєно у смт. Хлібодарське, там у господарства вкрали насіння та добрив на 10 млн гривень. А в ніч на 21 квітня на одному з підприємств Ананьївського району, невідомі викрали майже 4 тисячі кілограм насіння кукурудзи та соняшнику, і більше 900 літрів гербіцидів.

Новости по теме

| | |