Зморшки – нова ніша для грибівництва Півдня України

30 апреля, 2019

Їстівний гриб зі «зморшками» на капелюшку. У далеку давнину його називали «пролісок», тому що він росте там, де починає танути сніг. Французи та німці згодом навчилися вирощувати цей гриб у яблуневих садах та на грядках, бо він має лікувальні властивості – поліпшує зір та апетит. Зараз гриб є справжнім діамантом для шеф-кухарів, після трюфелю є самим дорогим грибом. Він має назву Зморшок, серед народу його ще називають коцюрупок, сушеребок, ковпачок. Вирощування зморшка у культурі ще не набуло шаленої популярності, як наприклад культивування шампіньйонів, але ж, можливо, варто спробувати?

 

Якщо подивитися на зморшок, то одразу й не повіриш, що він може лікувати, бо з виду не дуже він й привабливий. Але калій, фосфор, кальцій, вітаміни С, D, A, B, натуральні цукри, азотисті компоненти – все це надає зморшку й справді чарівних властивостей. Унікальний гриб використовують для лікування тромбозів, хвороб зору. Препарати та настоянки до складу яких входить зморшок відновлюють організм після туберкульозу, позбавляють від токсинів під час отруєння, підвищують імунітет та оздоровлюють суглоби тощо. Недарма аристократи давнього Риму подавали гриб в найдорожчому посуді, відносилися до нього з великою повагою.

До 2009 року єдиним у світі, де вирощувався цей гриб у промислових масштабах був Китай. Країна мала патент на штучне культивування гриба, тому французу Кристофу Першу прийшлося їхати за ліцензією та технологією до фахівців у Національний інститут сільського господарства Китаю. Зараз Франція є найбільшою країною – споживачем зморшків, а фермерів, що культивують гриб у промислових масштабах, стає з кожним роком все більше (на даний час вже 52 виробники). Ціна складає біля 100 євро за 1 кг зморшків.

У США «мисливці» за дикими зморшками створили цілу карту їх масового зростання. Така карта фіксує місця розповсюдження і навіть кількість грибів. Карта постійно оновлюється. Одним з найкращих сайтів про ресурси зморшків вважається The Great Morel. Нещодавно в США запатентовано спосіб вирощування зморшка конічного в штучній культурі на особливому субстраті в спеціальному закритому приміщенні, так само, як вирощують печериці. У зморшків з’явилася перспектива стати повноцінною сільськогосподарською культурою. Кожен рік мікологи США влаштовують з’їзди, де на святковий обід найочікуванішою стравою є млинці зі зморшками. А ось у Північній Америці більш розповсюджений чорний зморшок. Його особливість в тому, що його гребені темніють у міру дозрівання, а сам гриб має більш насичений смак, схожий із м’ясом.

Міцелій зморшка

Китай у 2017 році провів глобальний форум по розвитку найцінніших грибів, в якому брали участь біля 400 учасників, серед яких були фермери, дослідники, інвестори та просто шанувальники чудового смаку зморшків. За останніми даними площа їх вирощування в Китаї складає біля 95000 га. Регіони вирощування розташовані більш ніж в двадцяти китайських провінціях. Існує біля 30 видів зморшків, але китайські вчені, шляхом досліджень, звузили кількість до 4 найбільш придатних видів для вирощування. У промисловому грибівництві переважно розповсюджені 2 види зморшків: зморшок справжній, зморшок конічний. Найбільш широко культивується (понад 95%) зморшок їстівний, або звичайний завдяки чудовій продуктивності та стабільності. З кожним роком Китай впроваджує інноваційні технології для штучного вирощування гриба. Наприклад застосування мішків з поживними речовинами для забезпечення додаткового джерела поживних речовин. Китайські виробники наповнюють мішки пшеницею, тирсою, кукурудзою і поміщають мішки на поверхню грунту, в якому вже є міцелій гриба. Через деякий час біля них з’являється біла порошкоподібна речовина, а ще через деякий час й самі гриби у великій кількості. Але за словами китайських фахівців є й деякі складнощі. Наприклад, якщо вирощувати зморшки на одному й тому ж місці на протязі 2-3 років, падає продуктивність, можна навіть взагалі не отримати врожаю. Тому потрібно постійно шукати нові землі для культивування грибів. До того ж необхідне постійне притінення. Тому вирощуванням зморшків краще займатися невеликим господарствам.

Вирощування зморшка на грядках

Цікава особливість зморшків в тому, що старі гриби, що гниють, світяться. Світіння викликають бактерії, воно допомагає відбракувати гриби, які не придатні в їжу. До речі, зморшки вважають умовно-їстівними грибами, бо в них в незначній кількості міститься гельвелова кислота, яка здатна спричинити гемоліз (розчинення еритроцитів крові). Після теплової обробки гриби стають безпечними, отрута переходить у відвар. В давнину, знаючи цю особливість, заможні люди привчали себе до отрути, гризучи гриби у сирому вигляді.

Шукають зморшки на сухих галявинах хвойних і листяних лісів, на гарі і старих кострищах до появи трав’яного покриву. Гриби легко приживаються там, де ділянка рясно удобрена листям. Тому дуже добре вирощувати зморшки, наприклад, у яблуневих садах, як пропонують німецькі фермери. Навесні, серед трави під деревами розкидують шматочки диких зморшків та поливають їх водою, що залишилася після їх промивання. Після цього засипають золою та прикривають шаром опалого листя. Навесні з’являються перші зморшки. А за французьким способом гриби можна вирощувати прямо на грядках.

На Півдні України у природі зустрічається Зморшок степовий (Morchella steppicola). Найчастіше гриби невеликого розміру, але зустрічаються особини, які виростають до досить великих розмірів. Володіє хорошими смаковими якостями. Степовий зморшок зростає з кінця березня і до кінця квітня. Якщо весна тепла та волога, то сезон плодоношення може затягнутися до кінця травня. Плодові тіла виростають дуже швидко, так що гриби потрібно встигнути зібрати. Сезон плодоношення становить всього 3-5 днів, так що це самий «швидкий» вид з усіх зморшків. Через те, що грибний сезон такий короткий, часто їх вважають видом, що зникає.

Вирощування зморшок не є складним. Для Півдня України – це може стати ще однією статтею прибутку для невеличких ферм та власників фруктових садів. В Україні 1 кг сушених зморшків коштує біля 4 375.00 грн за кілограм (при сушінні отрута зникає). Свіжі зморшки можна реалізувати за ціною приблизно 1000 грн за кг.

Нагадаємо, на Запоріжчині вже розпочали збір зморшок.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | |