Капуста на ринках України подорожчала удвічі

27 апреля, 2019

На цьому тижні на ринку білоголової капусти в Україні був зафіксований найбільший за весь сезон стрибок цін. Капуста на гуртових ринках подорожчала у два рази. Станом на сьогоднішній день вона коштує 35-40 грн/кг. Про це повідомляє йдеться у матеріалі «Інфо-Шувар».

«В цьому сезоні ми маємо безпрецедентно високі ціни на капусту. Це пов’язано із зменшенням врожаю не тільки в Україні, а й у сусідніх країнах, звідки ми в попередні сезони імпортували капусту», — повідомила керівник проекту «Інфо-Шувар» Тетяна Гетьман.

Продавці впевнені, що найближчими днями ціни на капусту не будуть знижуватися, дехто прогнозує їх подальше зростання, адже завозити продукцію нема звідки.

«В попередні роки, із явною нестачею пропозиції капусти в Україні, ціни на «стару» капусту залишалися доволі високими ще як мінімум, протягом першої половини травня, а вже у червні ринок повністю займала продукція нового врожаю. При цьому, перепад цін з травня по червень в такі сезони був досить різким», — додає експерт.

Зазначимо, що рік тому білоголова капуста коштувала в 6,5 разів дешевше. Попередній ціновий рекорд на ринку білоголової капусти в Україні був зафіксований в квітні 2011 року.

Новости по теме

| | | |