Рейдерство: на особливо цінних дослідних полях НААН будують багатоповерхівку

25 апреля, 2019

Під Києвом на захопленій рейдерським способом особливо цінній земельній ділянці, яка належала Національній академії аграрних наук України, зараз активно будують житлову багатоповерхівку. Правоохоронні органи не реагують на заяви представників НААН. Про це повідомляє Delo.

Ділянка в селі Гатне Київської області, розташована поруч з трасою Київ – Одеса, згідно з актом на право постійного користування землею належить ННЦ «Інститут землеробства» НААН України.

За даними агрохімічного аналізу, ділянку віднесено до особливо цінних державних земель: на цьому полі в Гатному Інститут землеробства регулярно проводив науково-дослідні та дослідно-експериментальні роботи.

Але сьогодні ділянку захопили невідомі особи, які проводять там незаконні будівельні роботи. Керівники НААН запевняють, що за фактом рейдерського захоплення власності академії вони подавали заяви в кілька силових структур, головним чином – у НАБУ. Але ніхто з правоохоронців на факт захоплення цінних державних земель не відреагував, а будівництво на особливо цінних дослідних полях триває.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що очільники Національної академії аграрних наук та їхні родичі стають власниками земельних ділянок на територіях, що раніше використовувались підпорядкованими академії дослідницькими установами. Та у НААН спростовують факт розкрадання землі. 

Новости по теме

| | |