На Миколаївщині керівник підприємства незаконно використовував понад 260 га сільгоспземлі

23 апреля, 2019

У Миколаївській області керівника підприємства визнано винним у самовільному зайняттю земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 260 га. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури області.

Так, 18 квітня Новоодеським районним судом керівника одного із сільськогосподарських підприємств визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.197-1 КК України – самовільному зайнятті земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику.

Згідно вироку суду, керівник товариства з обмеженою відповідальністю, в порушення вимог законну щодо набуття права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення, упродовж 2015-2016 років, діючи від імені товариства, вчинив самовільне зайняття земельних ділянок державної власності на території однієї із сільських рад Новоодеського району площею понад 260 га, чим завдав значної шкоди їх законному власнику – державі.

Обвинуваченому призначено покарання у виді штрафу у сумі 3400 грн., від відбування якого звільнено у зв’язку із закінченням строків давності (2 роки) з огляду на тривалий розгляд справи, обумовлений зміною складу суду.

Поряд з цим, судом визнано обґрунтованим та задоволено цивільний позов прокурора та стягнуто з обвинуваченого на користь державі шкоду, заподіяну злочином в сумі 44 тисяч грн. Правопорушником під час досудового розслідування частина шкоди у сумі 280 тисяч грн. сплачена добровільно.

Новости по теме

| | | |