Яких змін фермери очікують від нового президента України

23 апреля, 2019

За результатами онлайн-голосування були виділені сім основних змін в агросекторі, яких аграрії очікують від нового президента. Нагадаємо, що ЦВК  опрацювала вже99,90%  протолоков і виявила, що з показником 73,23% лідирує Володимир Зеленський. Результати відповідей респондентів були проаналізовані за 7 ключовими темами: стратегія, державна підтримка, земельна реформа, приватизація, оподаткування, експортна політика та фінансування, пише fermer.blog.

У кожному з цих пунктів читачі могли вибрати один з декількох варіантів відповідей.

За результатами опитування вдалося з’ясувати наступне: 44% респондентів очікують підтримки сектора АПК з боку держави у вигляді рівних податкових умов і дієвого захисту прав власності.

41% респондентів бачать в фокусі виробництв АПК поступове збільшення продукції переробки і збереження статусу виробника «чистої» (без ГМО) і органічної агропродукції.

38% очікує введення диференційованої системи оподаткування в залежності від розміру річного обороту компанії і кількості задіяних у виробництві людей, а ще 30% розраховують на спрощену процедуру оподаткування для фермерів і загальної – для інших.

Новости по теме

| |