УЗ цього року більше не підвищуватиме тарифи на вантажоперевезення

23 апреля, 2019

Представники бізнесу підписали Меморандум про регулювання тарифів на залізничні вантажоперевезення, який дозволить зафіксувати одноразове підвищення тарифу на 14,2% протягом року. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

«УЗ вийшла з ініціативою чергового підвищення тарифів на 14,2%. У минулому році витрати вантажовідправників зросли на 30-35%. В цьому році фінпланом УЗ було передбачено підвищення витрат вантажовідправників, без урахування транзитних вантажів, ще на 26%. Зрозуміло, що ніяка економіка світу, ніяка промисловість, ніяка галузь не може винести такого підвищення», – заявляє глава» Укрметалургпрому» Олександр Каленков.

Крім відсутності додаткових тарифних підвищень, вантажовідправники вимагають прозорості звіту Укрзалізниці щодо витрати коштів, отриманих у результаті подорожчання перевезень вантажів.

«З іншого боку, розуміючи, що ми навряд чи зможемо чинити опір масованій атаці УЗ, ми погодилися на 14%, але за умови, що це буде одноразове підвищення протягом року і що не буде ніяких інших тарифних збільшень», – сказав Каленков.

Від аграріїв меморандум підписала Українська аграрна асоціація.

Додамо, що в результаті підвищення тарифів на вантажоперевезення, із травня плата за користування вагоном-зерновозом УЗ становитиме 1117 грн за добу.

Новости по теме

| | | | |