Вознесенський термінал НІБУЛОНу прийняв перший мільйон тонн агропродукції

22 апреля, 2019

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» на Вознесенщині, що був збудований та введений в експлуатацію влітку 2016 року, прийняв свій перший мільйон тонн сільгосппродукції, з яких близько 400 тис. тонн лише за цей маркетинговий рік. Про це повідомили в прес-службі компанії.

«За майже три роки діяльності підприємства значні переваги від його роботи відчули сільгосптоваровиробники Вознесенського, Доманівського, Первомайського, Єланецького, Новобузького, Арбузинського, Братського і Веселинівського районів Миколаївської області, а також Вільшанського, Добровеличківського, Новоукраїнського, Компаніївського і Бобринецького районів Кіровоградської області та ін. Адже повністю автоматизований термінал надає широкий спектр послуг із закупівлі, зберігання, доробки (сушіння і очищення) зернових та олійних культур, а також швидко і компетентно проводить лабораторні аналізи», – зазначають в компанії.

Філія «Вознесенська», що є одним з наймолодших підприємств компанії. Зазвичай на підприємство привозять високоякісну продукцію: кукурудзу, пшеницю II-III класів та ячмінь, вирощені як філіями компанії, так і фермерськими господарствами.

Паралельно із прийманням сільськогосподарської продукції перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт. Так, за час діяльності філії «Вознесенська» відвантажено близько 600 одиниць несамохідних суден.

Нагадаємо, терміни введення в експлуатацію річкового перевантажувального терміналу на Запоріжжі перенесли на місяць.

Новости по теме

| | | | |