Аграріїв Запоріжжя попередили про підвищену кількість шкідників

22 апреля, 2019

На Запоріжжі за результатами весняних грунтових обстежень полів під посів просапних культур, насамперед соняшнику, фахівці попередили про кількість комах-шкідників. Повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Читайте також: «Горизонтальне перенесення генів допоможе знизити ризик зараження паразитами посівів соняшнику«.

Фахівці прогнозують цього сезону підвищену шкодочинність комах: гусениць підгризаючих совок, дротяників, мідляків, довгоносиків. Насамперед, вони загрожують посівам соняшнику. Аграріям радять провести передпосівну обробку насіння, а при появі сходів проводити постійний моніторинг посівів та в разі необхідності провести захисні заходи.

Для довідки:

Економічний поріг шкодочинності для зазначених   видів шкідників складає 2 екз./м². При протруєнні насіння та проведенні захисних заходів застосовуються пестициди згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні», з дотриманням регламентів їх застосування. Під час проведення захисних заходів потрібно дотримуватися правил техніки безпеки та керуватися Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

Новости по теме

| | | |