На «БВБ» провели екскурсію та показали рівень впровадження НАССР на виробництві

19 апреля, 2019

В Миколаєві 18-19 квітня був проведений семінар для сільгоспвиробників, представників елеваторів та інших учасників зернового ринку на тему «Практика впровадження НАССР на елеваторах та зернопереробних підприємствах. На другий день заходу був організований візит до підприємства «Баловнянська виробнича база» у Миколаївській області, яке наразі знаходиться якраз на етапі впровадження НАССР.

Варто нагадати, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» в Україні набувають чинності норми, що передбачають впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). В тому числі на елеваторах і підприємствах агропромислового комплексу. Вже з 20 вересня 2018 року почались перевірки підприємств на предмет їх впровадження.

В рамках візиту на «БВБ» гості змогли ближче ознайомитись з організацією роботи на підприємстві, безпосередньо поспілкуватись з його директором Євгеном Литвинюком, а також побачити перші результати роботи по системі НАССР.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на «БВБ» впровадили систему менеджменту управління безпечністю харчових продуктів.

Новости по теме

| | | | |