На Миколаївщині фермерське господарство незаконно використовувало с/г землі вартістю 1,3 млн грн

18 апреля, 2019

Органами прокуратури Миколаївської області вжито заходів до усунення порушень вимог законодавства при використані земель сільськогосподарського призначення вартістю 1,3 млн грн, про це повідомили у прес-службі відомства.

Установлено, що одним з фермерських господарств у порушення вимог законодавства щодо порядку набуття та оформлення прав на землю, за відсутності жодних правових підстав, упродовж тривалого часу використовується земельна ділянка сільськогосподарського призначення, розташована в межах території Веселинівської селищної ради. Незважаючи на відсутність жодних прав на спірну земельну ділянку, таке господарство використовує її для здійснення фермерської діяльності та отримання прибутку.

Вказане стало підставою для подання Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області до господарського суду області позову про повернення зазначеної земельної ділянки.

Під час розгляду позову прокурора судом, фермерське господарство, розуміючи протиправність своїх дій з використання земельної ділянки, самостійно повернуло її державі.

Реагування органів прокуратури на безпідставне та незаконне використання земельних ресурсів області забезпечило повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 50 га вартістю більше 1,3 млн грн держави. Тепер уповноважений орган місцевого самоврядування має можливість розпорядитись цією ділянкою, що забезпечить використання її відповідно до вимог законодавства та надходження до бюджету коштів від законного використання.

Новости по теме

| | |