«Через кілька років виробники лохини зіткнуться з тією ж проблемою, що і виробники яблук», – думка

17 апреля, 2019

Останній рік був дуже важким для багатьох виробників плодовоягідної продукції, а особливо для ринку яблук. Та на думку фінансового директора ГК «Мелітопольська черешня» Карини Станчевської така ситуація в ближайші роки буде і з лохиною. Про це вона розказала в інтерв’ю EastFruit.

«Швидше за все, яблуко і далі втрачатиме в ціні і, з великою ймовірністю, багато виробників будуть займатися викорчовування яблучних садів. Крім цього, зараз активно розвивається органічний сектор. Що стосується ягід, то бентежать обсяги лохини. Думаю, що через кілька років виробники лохини зіткнуться з тією ж проблемою, що і виробники яблук», – зазначила Станчевська.

Вона зазначила, что для виробників, в першу чергу, потрібно ретельно вивчити ринок і знайти ринки збуту. Окрім того, не варто орієнтуватися на високі ціни одного сезону, а робити зріз аналітики цін мінімум за 5 років.

«Останній рік не тільки для нас, але і для багатьох виробників був дуже складним. Звичайно, фруктовий бізнес на сьогоднішній день є не настільки рентабельним, як раніше, але якщо виробник дбає про диверсифікацію продуктової лінійки, то нівелювати втрати від зниження купівельної спроможності на один вид продукту можна за допомогою високого інтересу до іншого», – зауважила фіндиректор господарства.

Щодо переробки, то вона зазначила, що незавжиди продукт переробки буде рентабельніший ніж збут свіжої ягоди.

«Якщо орієнтуватися на переробку, як на основний вид бізнесу виробників фруктів і ягід, то я не бачу в цьому перспектив. Вартість свіжих фруктів набагато перевищує номінальну вартість переробленого продукту. Однак, переробка як неосновного виробництва дає можливість отримати вигоду з продукції, якість якої не відповідає стандартам ринків», – акцентувала Станчевська.

Новости по теме

| | | | |