В Херсонському морпорту призупинили днопоглиблювальні роботи

17 апреля, 2019

Херсонська філія ДП «АМПУ» тимчасово призупинив виконання робіт з днопоглиблення в акваторії морського порту Херсон. Повідомляє прес-служба порту.

Таке рішення було прийнято відповідно до наказу Державного агентства рибного господарства України в Херсонській області, яким визначено термін дії весняно-літнього періоду нерестових заборон з 05.04.2019 по 15.06.2019.

Зазначається, що станом на 3 квітня 2019 року включно, орієнтовний загальний обсяг експлуатаційного днопоглиблення з наростаючим підсумком з початку робіт, згідно з оперативними даними роботи ЗС «Дунай», досяг 275,652 тис. м3, що становить майже 70% (68,68%) від запланованого обсягу днопоглиблення за Договором.

Після закінчення дії весняно-літнього періоду нерестових заборон, роботи з експлуатаційного днопоглиблення будуть продовжені на підхідному каналі до морського порту Херсон і на операційній акваторії у гідротехнічних споруд (причалів).

Нагадаємо, на початку лютого у порту Ізмаїл було завершено роботи з експлуатаційного днопоглиблення найбільшого за 11 років. У свою чергу, у Миколаївському морському порту почалося днопоглиблення підхідного каналу, що передбачає доведення глибин підхідного каналу порту до паспортних значень – 11,2 м. Наприкінці лютого днопоглиблення підхідного каналу почалося у Херсонському морпорту, а також на Дніпрі та Південному Бузі. А з 1 квітня Одеський морський порт розпочав роботи з днопоглиблення.

Зазначимо, у 2019 році Адміністрація морських портів України планує здійснити експлуатаційне днопоглиблення у 7 морських портах: Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Чорноморськ, Миколаїв, Одеса, Херсон; та на 4 каналах: Дунай-Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманський,Дністровсько-Лиманський, Херсонський морський. Продовжується реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення у портах Чорноморськ та Южний.

Новости по теме

| | |