На «БВБ» впровадили систему менеджменту управління безпечністю харчових продуктів

15 апреля, 2019

На ТОВ «Баловнянская виробнича база», що входить до складу групи компаній «ПАЕК», впроваджена система менеджменту управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог Закону України «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів». Про це повідомив директор ТОВ «Баловнянская виробнича база» Євген Литвинюк.

«Впровадження відбувалося в кілька етапів. Спочатку був так званий перехідний період, протягом якого проводилося навчання персоналу, як із залученням сторонніх організацій, так і на місцях. Безпосередньо процес впровадження системи зайняв близько 6 місяців. Підсумком даної роботи стало успішне проходження сертифікації на відповідність ДСТУ ISO 22000: 2007 в грудні 2018 року », – зазначив Літвінюк.

Также він підкреслив, що створена система продовжує вдосконалюватися в процесі роботи: розробляються нові документовані процедури, інструкції, положення. Крім того, за результатами верифікації приймаються рішення про внесення змін до вже створені робочі документи.

«Як результат роботи всієї команди, на сьогоднішній день поліпшений документообіг підприємства, описані всі процеси і заходи управління ризиками на кожному етапі виробництва, в повній мірі впроваджена система простежуваності. Все це дозволяє оптимізувати процес роботи з нашими клієнтами», – резюмував керівник.

Новости по теме

| | |