Їстівна хризантема: японські традиції для Півдня України

15 апреля, 2019

Південь України вважається найбільш придатним регіоном для вирощування хризантеми. Восени, коли всі інші квіти закінчили своє цвітіння, вона приємно вражає яскравими різнобарвними кольорами. Але виявляється, ця зелена культура може бути й харчовим продуктом. Кікуна, хризантема овочева, хризантема салатна, златоколір увінчаний, тунхао, шин гуку, кікубарі  – все це назви їстівної хризантеми, яку так полюбляють японці та китайці, а вони, як відомо, розуміються у здоровому харчуванні. Якщо ж бути більш точним, то для їстівних цілей вирощують два види хризантеми – увінчану та кілевату. То, можливо, це нова культура, яка має всі шанси на успіх у аграріїв Півдня?

На Сході до хризантеми ставляться з повагою. В Японії її зображення знаходиться на гербі імператорського дому, навіть існує спеціальне свято хризантем, яке відбувається на фестивалі щастя. Одна з найвищих нагород Японії — орден Хризантеми. В Китаї квіти вперше були вирощені ще в 15 столітті до нашої ери. До 1630 було зареєстровано понад 500 сортів. Хризантема входить до числа «чотирьох благородних рослин» країни. Але батьківщиною саме овочевої хризантеми вважається Північна Америка.  Вперше її культивувати почали в США, де й сьогодні рослина користується великою популярністю, навіть засноване Національне товариство хризантем (The National Chrysanthemum Society). До речі й для нас овочева хризантема не є новою культурою, бо за радянських часів з її допомогою намагалися розв’язати проблему забезпечення свіжою зеленню Північних регіонів круглий рік. Навіть у деяких радянських довідниках хризантема відноситься до групи декоративних та овочевих рослин.

Найбільшу цінність овочева хризантема має за високого вмісту бета каротину. Бетакаротин є вітаміном, властивості якого наочно демонструють його численні назви, які вчені давали йому під час дослідів: «природна зброя оборони», «еліксир молодості», «джерело довголіття». Овочева хризантема вміщує в собі аж 4,8мг% цього вітаміну. Також до складу рослини входять солі калію, фосфору, кальцію та заліза. В листках та квітках хризантеми містяться вітаміни групи В, РР, вуглеводи, протеїни. Кількість аскорбінової кислоти біля 20 мг%. Регулярне вживання овочевої хризантеми в їжу сприяє уповільненню старіння завдяки високому вмісту рослинних антиоксидантів. Крім цього, овочева хризантема сприяє нормалізації серцевого ритму та артеріального тиску, знижує ризик виникнення інфекційних захворювань. Завдяки такому складу на Сході хризантему з успіхом використовують в медицині. Квітка має властивості, які притаманні групі жовто-зелених овочів, тому її вживають з метою профілактики онкологічних захворювань.

Їстівною частиною квітки є уся надземна частина. Молоді листки мають пряний аромат та віддалено нагадують петрушку. Листки та стебла використовують для приготування салатів, додають у соуси та супи. Кошики та бутони використовують кондитери. Кухарі ними прикрашають салати. У свіжому вигляді квіти злегка гіркуваті, тому перед вживанням їх замочують в оцті з цукром або у цукровому сиропі. До того ж з висушені листки та квіти додають у фіточаї. Фахівці навіть роблять вино з овочевої хризантеми, яке також володіє лікувальними якостями.

Фахівці стверджують, що вирощувати  хризантему дуже просто, бо вона невибаглива до умов культивування. Овочева хризантема є однорічною рослиною. Великий плюс — це  її холодостійкість та посухостійкість. Хризантема — найпізніша з салатних рослин, вона спокійно переносить два-три зимових заморозки та після них продовжує зростати як ні в чому не бувало. Стійка вона й до шкідників та хвороб, рослини виробляють сполуки, які перешкоджають їх вживання шкідниками.  До того ж овочева  хризантема активно росте, а листки, які зірвали для вживання в їжу, швидко відростають. Завдяки цьому у Китаї квітку називають нескінченною рослиною. Через місяць після появи сходів можна збирати урожай. Якщо ж його вчасно не прибрати, стебла стають грубими та не придатними для вживання.

Основна вимога  для успішного культивування квітки є відкрите сонячне місце, але не дуже спекотне. Висівають у ґрунт навесні або у кінці літа. Другий врожай можна отримати, коли посіяти хризантему у кінці липня. Овочеву хризантему можна вирощувати взимку в ящику на підвіконні. Рослину можна вирощувати як у відкритому, так і у захищеному ґрунті. Вирощування у теплицях дає можливість фермеру регулювати умови культивування та отримувати врожай цілий рік. В країнах Азії та США їстівну хризантему вирощують й гідропонним методом, який є дуже популярним. Фахівці рекомендують у гідропоніці незалежно від сорту рослини розташовувати її на відстані 15 – 20 см одну від одної та підтримувати температуру 18 – 24 оС тепла з електропровідністю живильного розчину (Е.С.) 1,8 – 2 (це сумарна величина провідності чистої води та живильного розчину після їх змішування). Рівень електропровідності впливає на морфологію рослини та на якість і кількість врожаю. Залежно від різновиду вирощуваних рослин, цей параметр піддають найбільшим коректуванням для того, щоб овочева хризантема не стала видовженою або не відставала у своєму розвитку. Саме в цьому випадку можна проявити творчий підхід і залучити на допомогу власний досвід. Досвідчені фермери також стверджують, що у той час,  як цю культуру можна вирощувати з насіння, її також можна вирощувати по системі «зрізу та відростання», як і більшість азіатських сортів зелені. Вони рекомендують  робити обрізання пагонів кожні сім днів. Японці рекомендують збирати молоді рослини, коли їх висота досягне 15 см разом зі стеблом, який в цей час ще соковитий і м’який.

Сорти  їстівної хризантеми в основному східного походження. Відрізняються вони один від одного скоростиглістю, врожайністю, а також формою листка — розсіченою або майже цілісною. Добре зарекомендували себе хризантеми японської селекції. Такі сорти, як Мигури, Усуй, Горланд Майко, Кікунгарі та Шунгіку. Сорт Шунгіку є найпоширенішим в США, в кінці 80-х років минулого століття він був введений в каталог овочевих культур цієї країни. Найбільш продуктивним вважається сорт Дебют. Ранні сорти Жозефіна та Міраж відрізняється своєю морозостійкістю.

Вирощування овочевої хризантеми дуже привабливий варіант бізнесу для невеликих господарств та сімейних ферм. Окрім їстівних якостей, ця рослина може бути культивована й в декоративних цілях, бо має привабливий колір та зовнішній вигляд квітки. Для виробництва косметичних засобів найчастіше використовуються екстракт та ефірну олію, отриману саме з квіток хризантеми.

Для Півдня України культивування хризантеми не складе особливих труднощів, бо як ґрунтові так й кліматичні умови є сприятливими для отримання добрих врожаїв. У зв’язку з дефіцитом вологи, посухостійкість також є важливою позитивною якістю рослини. В Україні 1 мл ефірної олії хризантеми (Німеччина) коштує біля 750 грн. Ціна фіточаю з квітів складає 270 грн за 40 г продукту.

Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | |