Чергове пограбування на Одещині: у господарства вкрали насіння та добрив на 10 млн гривень

11 апреля, 2019

Одеській області скоєно чергове пограбування сільськогосподарського підприємства. Про це з посиланням на дані місцевих правоохоронців повідомляє unn.com.ua.

Розбійний напад було скоєно у смт. Хлібодарське. Двоє невстановлених осіб в масках проникли на територію сільськогосподарського підприємства де зв’язали охоронця. Після цього зловмисники проникли до приміщення складу та викрали добрива, отрутохімікати та тонни насіння. Орієнтовна сума збитків становить 10 млн грн.

Розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, це вже не перший злочин спрямований на заволодіння майном сільськогосподарського підприємства скоєний в Одеській області протягом останніх тижнів. Зокрема, зі складів одного фермерського господарства зловмисники викрали 1500 літрів засобів захисту рослин, а у другому випадку злочинці забрали окрім засобів захисту ще й насіння соняшнику, завдавши збитків на 2 млн грн. Також нещодавно було пограбоване державне сільськогосподарське підприємство, де було вивезено близько трьох тон насіння кукурудзи. Крум того, у одного із господарств на Одещині невідомі викрали 250 овець.

Новости по теме

| | | |