На Миколаївщині фермер використовував майже 30 га пасовищ не за призначенням

11 апреля, 2019

У Миколаївській області на території Веселинівського району суб’єкт господарювання використовував земельну ділянку не за цільовим призначенням – замість сінокосіння та випасання худоби вирощував зернові культури, заподіюючи при цьому державі шкоду. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської прокуратури.

Повідомляється, що 5 квітня 2019 року рішенням Веселинівського районного суду підтверджено законність вимог Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 27,6 га вартістю понад 145 тисяч грн у Веселинівському районі, повернення її у розпорядження держави та стягнення шкоди у розмірі 11 тисяч грн, завданної незаконним використанням землею.

Реагуючи на порушення та з метою захисту інтересів держави у сфері земельного законодавства місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов, який задоволено у повному обсязі.

Органи прокуратури Миколаївщини продовжують послідовну роботу щодо поновлення інтересів держави шляхом повернення земель сільськогосподарського призначення державі.

Новости по теме

| |