Площі тюльпанових плантацій на півдні України зросли в 6 разів

8 апреля, 2019

Херсонське господарство «Шафран Любимівський» розширило площі тюльпанових полів у 6 разів порівняно з минулим роком, повідомляють на сторінці господарства у Facebook.

«Цьогоріч площа плантації голландських тюльпанів у Любимівці, яка минулого літа стала популярною туристичною антракцією, ми збільшили у шість разів. У минулому році наші відвідувачі милувалися ділянкою тюльпанів 20×140 метрів, а в цьому році ми збільшили площу квітів до 100×180 метрів, а також розширили кількість сортів», – відзначили в господарстві.

За два тижні в господарстві підніметься спаржа, цю культур в Любимівці вирощують вже третій рік. Як і минулого року, фермерське господарство виростило тюльпанову плантацію, рослини добре пережили зиму.

Окрім голландських тюльпанів тут вирощують лаванду, лілії, спаржу та шафран.

Посіви лаванди у господарстві займають чверть гектара, цьогоріч її посіяли тут вперше,

Лаванда, як відомо, рослина теплолюбна, в Україні її неокультурений вид завжди ріс у Криму. З лаванди виготовляють ефірну олію, чаї, її використовують у кулінарії, косметології і фармакології.

Влітку тут збираються проводити екскурсії на полі лілій. Закриватимуть сезон квіткові фермери традиційно збором врожаю шафрану. Найдорожчими у світі прянощами у Любимівці займаються вже чотири роки.

Новости по теме

| | | |