Хлібна декомунізація: у Миколаєві переіменували Стахановський хліб

4 апреля, 2019

У Миколаєві змінили назву хліба Стахановський в рамках декомунізації. Так, Миколаївський хлібозавод №1 змінив назву хліба Стахановський на Галицький, пишуть «Новости N«.

На підприємство надійшов лист від заступника голови ОДА В’ячеслава Боня, в якому йшлося про необхідність перейменування.

Свою позицію він аргументував законом України Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки.

«Зокрема вони розписали, що Стаханов Олексій Григорович начальник сектору соціалістичного змагання. Вони нам цілого лист надіслали з цього приводу», – розповіли на хлібозаводі.

Нову назву для хліба придумали співробітники заводу.

До слова, Олексій Григорович Стаханов – радянський шахтар, новатор вугільної промисловості і герой соціалістичної праці.

Його досягнення у вугільній промисловості було використано ВКП(б) для кампанії, відомої як Стахановський рух. До нього свідносилися робітники, колгоспники, інженерно-технічні працівники, які багаторазово перевищували встановлені норми виробництва.

Новости по теме

| | | |