З початку року порт «Ніка-Тера» перевалив майже 2 млн тонн вантажів

4 апреля, 2019

За перший квартал 2019 року ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, здійснив перевалку в 1,84 млн т вантажів, що на 61% більше показника за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У загальній структурі вантажообігу продовжують переважати зернові і зернобобові вантажі, склавши 76,4% від квартального обсягу перевалки. 19,6% склали насипні вантажі, а 4% — наливні вантажі.

Всього за перший квартал було оброблено 100 суден, у тому числі 4 танкера з соняшниковою олією, два судна типу Panamax і судно типу Supramax з зерновими вантажами.

Березень поточного року став другим рекордним місяцем в історії порту «НІКА-ТЕРА» після рекордного листопада 2018 року (більш 842 тис. Тонн) — місячна перевалка склала понад 775 тис. Тонн. Всього за березень було оброблено 45 суден.

У березні після капітального ремонту, була введена в експлуатацію ще одна станція розвантаження вагонів, як додатковий варіант перевантаження вантажів з вагонів на судно за прямим варіантом. Крім цього, прокладена нова лінія трубопроводу відвантаження на танкер зі збільшенням діаметра труби до 400 мм і максимальною продуктивністю до 1000 т/год. Останній танкер вже було відвантажено з середньою продуктивністю 700-750 т/год. В кінці березня, з метою підтримки паспортних глибин, порт «НІКА-ТЕРА» приступив до експлуатаційних днопоглиблювальних робіт у своїх причалів.

Новости по теме

| |