Аграрії забезпечені засобами захисту рослин на 89% до потреби

3 апреля, 2019

За інформацією Держпродспоживслужби, для захисту посівів с/г культур вітчизняні аграрії забезпечені необхідними препаратами на 89%, протруйниками насіння ярих культур — на 100% до потреби.

Так, забезпеченість сільгосппідприємств засобами захисту рослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур становить 28 тис. тонн препаратів (89% до потреби в І півріччі 2019 року). Забезпеченість гербіцидами становить 18,4 тис. тонн — 89% до потреби.

На сьогодні сільгоспвиробники повністю забезпечені препаратами для передпосівної обробки насіння ярих культур урожаю поточного року (626 тонн протруйників або 100% до потреби в них).

В сільгосппідприємствах продовжується передпосівне протруювання насіння ранніх ярих культур для подальшої сівби. За даними територіальних органів всього в господарствах України фактично протруєно більше 50% від запланованих обсягів, або біля 280 тис. тонн насіння. Найбільша кількість протруєного насіння в Миколаївській (100%), Полтавській (100%), Кіровоградській (89%), Донецькій (88%) та Херсонській (88%) областях.

Нагадаємо, на даний час посіви озимих зернових культур знаходяться переважно у доброму та задовільному стані. В той же час у Миколаївській області посіви озимих культур наразі заселяють ріпаковий листкоїд, стебловий прихованохоботник, хрестоцвіті блішки, піщаний мідяк.

Новости по теме

| | |