В Україні на наступному тижні почнеться сезон сушіння молока

3 апреля, 2019

Сушильний сезон в Україні розпочнеться вже наступного тижня. Такий швидкий початок – вимушений крок українських переробників, адже експорт сирних продуктів в цей час практично повністю припиниться, а зростаючі обсяги пропонованого сировини потрібно якось використовувати. Про це повідомляє «Інфагро».

«Вихід один: відправити молоко сировину на випуск масла, СОМ, казеїну або СЦМ. Хоча, з огляду на ціни, пропоновані імпортерами, поки особливої ​​вигоди в сушінні молока немає, і в плюсі ​​можуть бути тільки ті, хто має доступ до дешевої сировини від населення», – пояснюють фахівці.

Поки пропозиція сухого знежиреного молока в Україні незначне і більшість виробників пропонує його за цінами, які можуть заплатити хіба що окремі імпортери з СНД. На внутрішньому ринку розкид цін стає більше, відзначають експерти.

«Ціновий тренд світового ринку сухого молока в зростанні. «Рабобанк» прогнозує стабільне подорожчання товару до кінця року», – відзначають в «Інфагро».

До недавнього часу в Україні випуск сухого молока, особливо знежиреного, був незначним. У лютому СОМ насушили 1,3 тис. тонн, а виробництво СЦМ перевищило позначку в 1 тис. тонн.

Новости по теме

| | | |