Перші вітчизняні томати у цьому році продаються вдвічі дорожче, ніж минулоріч

30 марта, 2019

На гуртових ринках Україні збільшується пропозиція вітчизняних тепличних овочів: огірки з’явилися у продажу на початку березня, а томати у другій половині місяця. Фахівці наголошують, що цього року сезон розпочався пізніше, ніж минулого року та з вищими цінами, повідомляє «Інфо-Шувар».

Станом на 29 березня, перші партії українських тепличних томатів на гуртових ринках пропонуються за ціною 64-65 грн/кг. У порівнянні із аналогічною датою в минулому році, вітчизняні тепличні томати сьогодні пропонуються майже вдвічі дорожче.

Від моменту початку продажів, вартість корнішонів вітчизняного виробництва знизилася майже на 13%. І станом на 29 березня вони коштують  53-60 грн/кг. У порівнянні із кінцем березня 2018 р., сьогодні корнішони на вітчизняному ринку продаються більш, ніж на 20% дорожче.

Незважаючи на те, що вартість вітчизняного довгоплідного огірка впродовж другої половини березня також знизилася майже на 2%  до 52-53 грн/кг, поточний ціна все ще залишається майже на 17% вищою, порівняно із попереднім роком.

Новости по теме

| | |