MV Cargo в порту «Южний» перевалив перший мільйон тонн зернових

27 марта, 2019

Зерновий термінал MV Cargo перевалив перший мільйон тонн зернових, працюючи не на повну потужність. В компанії повідомили, що на цей показник вдалося вийти всього за 9 місяців роботи.

«Термінал знаходиться на фінальній стадії будівництва і працює в тестовому режимі, але ми вже обробили перший мільйон! Це велике досягнення і заслуга всієї команди цього масштабного проекту», – зазначив генеральний директор терміналу MV Cargo Йеспер Педерсон.

На сьогодні термінал перевалює вантажі з інтенсивністю до 30 тисяч тонн на добу. Зазначається, що після запуску терміналу на повну потужність він зможе обробляти 5 млн тонн зернових на рік.

«Ми не просто перенавантажуємо вантажі. Ми відкриваємо доступ до міжнародних ринків для українських фермерів, які виростили в цьому сезоні рекордний урожай зерна. Ми розвиваємо експортний потенціал, даємо робочі місця і відкриваємо нові можливості для суміжних бізнесів. І поки ще сохне фарба на запрошеннях на урочисте відкриття, термінал вже працює і вносить свій вклад в українську економіку », – підкреслив співвласник MV Cargo Андрій Ставніцер.

Нагадаємо, що в червні 2018 року Президент України Петро Порошенко відкрив перший пусковий комплекс терміналу. Тоді анонсувалося, що в повному обсязі новий об’єкт запрацює восени і вже до кінця року прийме 1 млн т зернових.

У жовтні 2018 го зерносховище MV Cargo вперше ухвалив новий вид вантажу – кукурудзу. А станом на середину лютого термінал обробив з момент запуску 9726 вагонів, що еквівалентно 651642 т зерна.

Новости по теме

| | | | | |