Українські органічні кавуни в 2019 році можуть відправитись на експорт

26 марта, 2019

Єдиний сертифікований виробник органічних кавунів в Україні ТОВ «Дунайський аграрій» в цьому році планує розпочати їх експорт до Німеччини і Скандинавські країни. Про це розповів директор підприємства Роман Дяжук в рамках міжнародного конгресу «Органічна Україна 2019».

Крім цього, на підприємстві мають намір збільшити площі під органічними кавунами в 2 рази до 40 га.

«Я задоволений урожаєм минулого року і його реалізацією, в цьому році я збільшую площі вдвічі. В 2019 році планую вже на експорт відправляти», – заявив він.

За словами Дяжука, в 2018 році врожайність органічних кавунів склала близько 40-50 тонн / га.

Відзначається, що в минулому році багато супермаркетів України, зокрема «Сільпо», «Велика Кишеня», «Ашан», реалізовували органічні кавуни на внутрішньому ринку.

Крім кавунів, «Дунайський аграрій» вирощує органічні персики на території розміром в 20 га під садами і в минулому році був отриманий перший урожай, який також вирушав на реалізацію в торговельні мережі. Дяжук зазначив, що на даний момент будує холодильник і після завершення будівництва зможе експортувати також органічні персики і сливи.

На даний момент на 2 тис. га органічної землі компанія вирощує рапс (відведено 10% площ), пшеницю і ячмінь (45%), горох, сочевицю і нут (20-25%), просо (10%), соняшник (10% ).

Новости по теме

| | | |