Із державного бюджету України ОПЗ повернуть майже 490 млн грн

26 марта, 2019

П’ятий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Одеського окружного суду від 30 жовтня 2018 року, згідно якого Одеський припортовий завод отримає 489 790 989 грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник директора Одеського припортового заводу Микола Щуриков виклав на свої сторінці Facebook.

ОПЗ через суд вимагає визнання протиправної бездіяльність Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС і повернення з Державного бюджету України надмірно сплаченого податку на прибуток підприємства у сумі 489 790 989 грн.

«Нарешті ми отримали рішення апеляційної інстанції щодо стягнення на користь ОПЗ з податкової 489 790 989, 00 грн переплати податку на прибуток. Попереду ще шлях до фактичного отримання цих грошей, які б стабілізували роботу нашого заводу», — написав Щуриков.

На питання, як саме отримані кошти допоможуть стабілізувати роботу підприємства, пан Щурков відповів, що це «виплата боргів по зарплатні і не лише», а також додав «що можна говорити про вже гарантований запуск заводу, починаючи з осіннього сезону».

«Хоча і сьогоднішні давальці не опускають руки і намагаються вирішити питання з запуском, але кожний день, що пропустили, робить сьогоднішній запуск недоцільним для давальця», — зазначив Щуриков.

За матеріалами: Інфоіндустрія

Новости по теме

| |