Минулого року в МХП продали близько 50 тисяч тонн фуа-гра

21 марта, 2019

В 2018 році один з найбільших виробників м’яса птиці компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП, Київ) продала близько 50 тис. тонн фуа-гра. Про це Українським Новинам повідомила фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

«Ми продали близько 50 тис. тонн, але сюди входить і експорт, і Україна», – сказала вона, хоч і зазначила, що основна частина продажів припадає на експорт.

За її словами, продажі в Україні є стабільними і залишилися на рівні 2017 року, оскільки попит на такий преміальний продукт ще досить низький серед українців.

Також повідомляється, що у 2019 році компанія планує збільшити експорт курятини на 15% до 330 тисяч тонн порівняно з 2018 роком.

«Ми в минулому році проекспортували 286 тис. тонн, в цьому році ми вийдемо десь на 330 тис. тонн. Ви ж бачите тенденцію, лише у минулому році ми виросли на 60 тис. тонн, тому ці прогнози ще досить скромні», — сказала вона.

При цьому представник компанії зазначила, що частка компанії на ринку курятини в Україні дещо знизилася в минулому році, що пов’язано з великою конкуренцією. Тому одним з головних завдань компанії на 2019 рік є збільшення обсягу продажів курятини в Україні.

У свою чергу Капелюшна заявила, що у стратегічних планах компанії є розширення земельного банку, але в 2019 році воно не є пріоритетним.

Крім того, на даний момент в розробці знаходиться проект з вирощування органічного зерна, для якого вже виділено дослідні ділянки.

Новости по теме

| | | |