«Цікаві ті культури, які купують»: експерти про тренди органічного ринку

21 марта, 2019

Для малих фермерів треба шукати свої ніші і свої культури, які варто вирощувати, і далі потрібно розвивати внутрішній ринок. На цьому наголосив керівник компанії «Дунайський аграрій» Роман Дяжук.

– Вирощувати пшеницю, ячмінь, кукурудзу – ми це все можемо. Але виходити з кукурудзою на ринок Європи – у нас є обмеження. Тому треба вирощувати те, що у нас росте, а у них не росте. Наприклад, на півдні Одеської області добре ростуть овочі та фрукти, значить, треба виходити з цим. Крім як у нашому регіоні, ніде більше не може вирощувати батат. Ми прямі конкуренти по батату Іспанії, Італії, Португалії. Вся інша північна Європа вирощувати його не може. І також треба виходити з переробкою, тому що ми, як і раніше, є сировинним придатком Європи, тому нам необхідно шукати ті ніші, де ми можемо бути успішними, – вважає Дяжук.

Керівник компанії «Дунайський аграрій» Роман Дяжук

В свою чергу, Сергій Галашевський, директор органу сертифікації «Органік Стандарт», зазначив, що виділяти конкретні перспективні культури, які варто вирощувати в органічних умовах – досить підступне питання. Адже як тільки починаються розмови про те, що саме вигідно, то через півроку воно стає невигідним, так як його починають вирощувати багато фермерів.

– В нас така ситуація була зі спельтою, коли її ціна досягала 1200 євро/тонн, а потім її почали вирощувати всі і ціна опустилась до 200 євро/тонн. Така ситуація наразі також з малиною, ринок почав реагувати – її почали багато вирощувати. І насправді така ситуація буде з кожною культурою чи продуктом, який ми хочемо виділити з-поміж інших, – розповідає Галашевский.

Директор органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергій Галашевський

Він підкреслює, що важливо вирощувати те і займатись тим, де виробник відчуває, що в нього є сили цим займатись і він зможе цінність цього продукту довести до свого споживача.

– Це вже питання організації, питання маркетингу, питання віри в те, що людина робить, питання компетентності і як стати кращим конкретно в тому, чим він займається. У нас люблять мало робити і багато заробляти. І тем нішових, які з’являються на короткий проміжок часу, і коли про них всі дізнаються, вони вже далеко не нішові. Є просто дуже талановиті люди, які можуть прогнозувати, – резюмував Галашевський.

Новости по теме

| | | |