Суд відхилив позов швейцарського трейдера на елеватор «Агроінвестгруп»

20 марта, 2019

Господарський суд Одеської області відмовив компанії Quadra Commodities SA в задоволенні позову до «Ізмаїльський елеватор», який входить в структуру «Агроінвестгруп». Про це свідчать дані Реєстру судових рішень.

У судовому рішенні вказується, що Quadra Commodities SA у позові вимагала накласти арешт на ячмінь в кількості 4,15 тис. тонн і пшеницю в кількості 9,4 тонн, які є власністю Quadra Commodities SA і знаходиться на зберіганні в «Ізмаїльському елеваторі».

«Суд постановив відмовити в задоволенні заяви про забезпечення позову Quadra Commodities SA, у зв’язку з відсутністю відповідних контрактів купівлі-продажу зернових культур, за умовами яких товар був переданий на зберігання в «Ізмаїльський елеватор», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє Latifundist.com, загальна заборгованість «Агроінвестгруп» перед Quadra Commodities SA становить близько $10 млн.

У повідомленні вказується, що Quadra Commodities SA 15 лютого 2019 р. зверталася в «Ізмаїльський елеватор» з письмовою вимогою видати товар, однак вимогу заявника не було виконано.

Нагадаємо, ГК «Ерідон» подала позов на дочірню компанію «Агроінвестгруп». У свою чергу, Господарський суд Одеської області заарештував рахунки компанії «Агроінвестгруп» та «Іст Оілс Україна» через обов’язки перед «ТАСкомбанк». Також компанія «Сантрейд», яка входить в структуру«Бунге Україна», отримала відмову в позові проти елеваторів Агроінвестгруп.

Новости по теме

| | | | |