Україна та Іран готуються поглиблювати співпрацю в агросекторі, – Трофімцева

19 марта, 2019

В.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева на зустрічі з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехр Мораді та обговорила перспективи співпраці між країнами в галузі АПК. Повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У ході зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехр Мораді висловив зацікавленість щодо розвитку співпраці між країнами в галузі сільського господарства та запевнив, що зі свого боку сприятиме цьому.

Трофімцева наголосила, що наразі на розгляді іранської сторони знаходяться три проекти Меморандумів про співробітництво в галузі АПК. Зокрема, це Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільськогосподарського джихаду Ісламської Республіки Іран в галузі сільського господарства. Та два проекти документів про співпрацю за напрямами ветеринарії та фітосанітарії.

Зазазначимо, за результатами 2018 року український експорт аграрних та харчових товарів до Ісламської Республіки Іран становив $421 млн., товарообіг між країнами склав $437.5 млн.

Новости по теме

| | | |