Заяву про реєстрацію земельної ділянки вже можна подавати онлайн

19 марта, 2019

Сьогодні, 19 березня, вступає в силу постанова КМУ від 18 липня 2018 року № 710 про внесення змін до Порядку ведення Держземкадастру. Однією з важливих змін є надання можливості подавати в електронній формі заяву про державну реєстрацію земельної ділянки.

Згідно з постановою, фізичні та юридичні особи можуть подавати заяву про державну реєстрацію земельної ділянки та необхідну документацію через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника.Заява про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками буде подаватися в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису.

Також передбачено подання заяв в електронній формі про отримання відомостей з Держземкадастру про земельну ділянку.

Можна отримувати викопіювання з картографічної основи Держземкадастру в режимі онлайн з можливістю друку на своєму комп’ютері для подальшого використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання зможе будь-яка фізична або юридична особа за умови ідентифікації з використанням ЕЦП або іншого альтернативного засобу ідентифікації.

Новости по теме

| | | | |